top of page

Photographer & Filmmaker & Musician

Emrah Karakoc Turkey 1988 siena 2022.jpg

Bu muhteşem siyah-beyaz kompozisyon sayesinde genel kazananımız Emrah Karakoç oldu. Görüntü, özellikle yargıç David Yarrow ile yankılandı:

"Bir zamanlar biri, daha iyi bir fotoğrafçı olmak istiyorsan, kameranın önüne daha ilginç şeyler koy demişti. Bu o kadar basit bir tavsiye ki çoğu zaman göz ardı edilebilir, ancak bu fotoğrafçı bu talimatı dinledi. Harika resimlere de uzun süre bakılabilir ve bu resme son seçimlerin güçlü listesinde diğerlerinden daha fazla baktım. Alan derinliğinde ve çekim açısında da teknik bir mükemmellik var. İndirgeyici olduğu için siyah beyaz çalışır ve izleyicinin parçaların toplamına odaklanmasını sağlar. Keşke bu fotoğrafı ben çekseydim ve çeken kişiye hayranım - o gün sahaya çok fazla zeka satın aldı.

https://smartframe.io/blog/focus-2020-the-results/

2021 Yılı Karma Video
03:43
Gün Doğumu
00:30
Sürü
00:18
Siirt İl Milli Eğitim Müdürlüğü  “Öğretmenler Türkiye İçin Söylüyor”
05:57
Siirt İl Milli Eğitim Müdürlüğü

Siirt İl Milli Eğitim Müdürlüğü “Öğretmenler Türkiye İçin Söylüyor”

Siirt İl Milli Eğitim Müdürlüğü “Öğretmenler Türkiye İçin Söylüyor” Proje Koordinatörü: Simge ŞAHİN Eserler Siirt’ten Nar Gelir Söz-Müzik: Ahmet GÜNAŞAN Yastığı Kuş Tüyünden Anonim Müzik Yönetmeni: Mert Can ÇAKIR Ahmet GÜNAŞAN Simge ŞAHİN Aranje: Mert Can ÇAKIR Mix-Mastering: Mert Can ÇAKIR ÇAKIR STUDİO Klip Yönetmeni: Emrah KARAKOÇ Kamera / Kurgu / Montaj: Emrah KARAKOÇ Sanat Danışmanı:Fatih SAYİN Kostüm / Takı: İnan TANIK İnan Kuyumculuk Bağlama / Cümbüş / Yaylılar: Mert Can ÇAKIR Cura: Emrah KARAKOÇ Kaval: Eren GEDİK Perküsyon: Cemal ÖZKIZILTAŞ Gitar / Altyapı:Mert Can ÇAKIR Vokaller Ahmet GÜNAŞAN (Müzik Öğretmeni) Simge ŞAHİN (Müzik Öğretmeni) Ali Emre ÇELİK (Müzik Öğretmeni) M. Talha BUTUR (Müzik Öğretmeni) Halil Can SELEK (Müzik Öğretmeni) Nur Gül SELEK (Müzik Öğretmeni) Uğur TUTCAN (Müzik Öğretmeni) Neslihan ÇİFTÇİ (Müzik Öğretmeni) Tuğba ÇAKIR (Müzik Öğretmeni) Vokal Koçları: Ali Emre ÇELİK Simge ŞAHİN SİİRT’TEN NAR GELİR Siirt’ten nar gelir Gurbet bana har gelir Bağrımda bir yaram var Yollar dar gelir Gözümden yaş gelir Günler bana gam gelir Yaram derindir dostlar Dünyam dar gelir Uyan oğul, oğul uyan Uyan oğul, oğul uyan YASTIĞI KUŞ TÜYÜNDEN Yastığı kuş tüyünden Bir kız sevdim köyünden O kıza meyil verdim Ölüyorum derdinden ( vay le vay le vay le) Ben ona meyil verdim Ölüyorum derdinden ( vay le vay le vay le) Siirt etrafı tepe Kar yağar sere serpe Yenile bir yar sevdim Hemi güzel körpe ( vay le vay le ) Yenile bir yar sevdim Hemi güzel körpe ( vay le vay le )
bottom of page